Як більше 1000 клієнтам вдалось забезпечити здоров’я тварин без використання антибіотиків?

Для збереження здоров’я тварин, зазвичай, основна увага приділяється використанню ліків.

Однак, ми змінили наш основний принцип!

Сьогодні, ми хочемо забезпечити здоров’я тварин завдяки інноваційній, поживній підтримці - без застосування антибіотиків.

Наша унікальна технологія “Зелобіотик” на основі натуральних компонентів досягає цього у багатьох видів тварин і птиці, шляхом оптимізації мікробіому (совоукупності мікроорганізмів в шлунково-кишковому тракті), нормалізації процесів травлення , покращення обміну речовин і загальнозміцнюючій дії. 

Оремарин-ліквід” який ми рекомендуємо при випоюванні, стимулює травлення, сприяє розвитку корисної мікрофлори кишечника, активує роботу слинних залоз і стимулює виділення травних ферментів. Також сприяє пригніченню активності патогенних мікрооорганізмів, в т. ч. кокцидій в шлунку та кишківнику, тому додатковим ефектом є попередження діарей та збереження поголів´я молодняку тварин.

Рекомендується випоювання фітобіотика “Оремарин-ліквід” одночасно з використанням “Підкислювач органічний Зелобіотик”, що адаптує, нормалізує і стимулює процес травлення. Також одночасне згодовування “Біомікс” і “Зеломікс” підвищує засвоєння поживних речовин та є джерелом необхідних амінокислот, вітамінів, мікроелементів та електролітів в раціоні тварин.

  Наявність в складі лише натуральних компонентів, дозволяє застосовувати комплекс засобів при органічному виробництві тваринницької продукції.