ДРІЖДЖОВІ МІКСИ ДЛЯ ТВАРИН ТА ПТИЦІ

Створення міцної кормової бази – найважливіша умова розвитку тваринництва. Важливо зазначити, що продуктивність тварин на 50-80% залежить від рівня їх годівлі. Тому, при формуванні кормової бази, важливо враховувати не лише загальний обсяг кормів, який забезпечить виробництво певної кількості продукції, а й збалансованість їх за поживними речовинами.

Недостатня забезпеченість кормами, зокрема в тваринництві, призводять до зниження імунітету, що в свою чергу сприяє розвитку різних хвороб і загибелі молодняку.

Сьогодні розповідаємо про  корисні властивості  дріжджів  у годівлі тварин і птахів.

Завдяки вмісту фітобіополімерів, маннаноолігосахаридам з флавоноїдами, отриманих з біомаси дріждів та молочних бактерій, вирощених на екстрактах винограду та яблук, повноцінному білку та незамінних амінокислот, вітамінів, мікро- та макроелементів, можна з упевненістю говорити про те, що вони покращують травлення, зміцнюють нервову систему, прискорюють ріст молодняка, а також  здійснюють нормалізацію шлунково-кишкового тракту.

   Отже, кормові дріжджі та продукти їх метаболізму - це своєрідна основа (пребіотик) для росту корисних бактерій, що знаходяться у кишечнику тварини. корм для великої рогатої худоби, коней, свиней та курей всіх вікових груп.

Дріждовий мікс дозволяє:
-----------------------------
  • покращити травлення;
  • зміцнити нервову систему;
  • прискорити ріст молодняка;
  • покращити нормалізацію шлунково-кишкового тракту.
Правильно підібраний раціон для тварин і птахів є запорукою їхньої високої продуктивності,
тому харчування має бути збалансованим, насиченим вітамінами і мінеральними комплексами.